Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Test, just a testTest, just a test

(Plaitletex, 5. 5. 2017 16:39)

Re: Slovan

(Štefan Bohuš, 16. 7. 2010 13:10)

Ďakujem za tvoj príspevok, no dovolím si s tebou nie celkom súhlasiť. Po prvé asi si zle pochopil tie odkazy na boku stránky. Jedná sa len o odkazy na stránky, ktoré nám môžu v niečom pomôcť. Na tých stránkach sa nachádzajú rôzne informácie, napr. o pravidlách hokeja a pod. Keďže v skupine ktorú vediem sú deti zväčša maďarskej národnosti, je určite výhodou ak si takéto záležitosti naštudujú vo svojom materskom jazyku. Ale ako si si určite všimol vo väčšine máme odkazy na slovenské a české stránky. Možno máme napriek množstvu nevýhod jednu obrovskú výhodu a to v tom, že nemáme problém komunikovať minimálne v týchto 3 jazykoch. No a čo sa trénerov týka - ak vieš pre tieto decká dobrého trénera, hoci aj zo slovanu, bol by som veľmi rád keby nám niekto pomohol. Sú tu aj talenty, ktorých je vážne škoda a vieš keď máš problém aj z drobnosťami charakteru kde trénovať, proti komu si zahrať a pod., tak to je dosť ťažké. Jednoducho hokej v Dunajskej Strede je ešte v plienkach.
No a čo sa týka ešte toho hokeja v Maďarsku, máš čiastočne pravdu, aj keď si myslím, že ak budú naďalej tento šport podporovať tak, ako ho podporovali doteraz, môže sa stať, že nás za pár rokov môžu poriadne prekvapiť.
Takže daj vedieť ak vieš pomôcť, len musíš vedieť, že pre nás je tento šport koníček, teda funguje na báze dobrovolnosti. Je podporovaný minimálne, alebo skôr nijako.

Magyar Jégkorong?

(Slovan, 15. 7. 2010 20:37)

Len tolko,že hokej sa má učit doma od česko-slovenských trenerov.Madarsko?Bože,ved oni iba teraz spoznávaju náš národní šport.

hokejbalovi turnaj

(Filip, 13. 3. 2010 21:05)

Chystáme sa spraviť hokejbalový turnaj do 18 rokov v Nových Zámkoch na hokejbalovom ihrisku ktorý sa bude konať 3. apríla na tom turnaji bude možnosť si podať aj prihlášku do juniorskej ligy v Nových Zámkoch. Buďe to taký predsezónny turnaj. Prihlášky mi zasielajte na e-mail nzhokejbal@pobox.sk aj zo súpiskami a s kontaktom na vás. Štartovné bude 20 eur na tým. S pozdravom Tomáš Fiala

hooooooooooo

(jakub bohus, 12. 1. 2010 19:49)

végre jégen..... csak az a baj, hogy 9-tol